20 درصد تخفیف تا 9 تیر 96 به مناسبت عید سعید فطر

20 درصد تخفیف تا 9 تیر 96 به مناسبت عید سعید فطر

در بخش فروش فایل 20 درصد تخفیف به صورت اتومات اعمال می گزدد.در بخش فروش هاست باید هنگام خرید کد تخفیف fetr را وارد نمایید

تقویم دیواری لایه باز زیبا ، طراحی شده برای شرکت ، فروشگاه ، آموزشگاه و تعمیرگاه های موبایل . در سایز استاندارد 35 در 50 سانتیمتر (قابل چاپ با دستگاه های افست جی تی او ، دو ورق و چهار ورق "بدون پرتی")  با رزولیشن 300dpi  با مد رنگ cmyk  ، کلیه ی اجزای طرح لایه باز می باشد و شما می توانید به راحتی تمامی اجزای آن را در فتوشاپ ویرایش کنید. (تعویض عکس ها،تعویض فونت ها و ویرایش نوشته ها، تغییر رنگ تمامی اجزای طرح و ... ) .

جهت مشاهده مابقی توضیحات و اسکرین شات محصول بر روی دگمه توضیحات بیشتر کلیک کنید

تقویم لایه باز1396 | 001
تقویم لایه باز1396 | 001تقویم دیواری لایه باز1396 طراحی شده برای شرکت ، فروشگاه ، آموزشگاه و تعمیرگاه های موبایل
توضیحات بیشتر
قیمت : 5000 تومان
میزان تخفیف کلی :20 درصد
مبلغ قابل پرداخت : 4000 تومان

آموزش فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

آموزش تصویری فتوشاپ به زبان فارسی
از سری آموزش های گیلاناگرافیک
با عنوان
فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار


مدت هاست قول این مجموعه را به کاربرانمان داده بودیم ، بالاخره پس از ماه ها تلاش نگارش و آماده سازی این مجموعه ی ارزشمند به پایان رسید.

همانطور که کاربران محترم گیلانا گرافیک در جریان هستند، نگارش این مجموعه ماه ها به طول انجامید. این مجموعه با هدف آموزش و آماده سازی جوانان برای بازارکار تهیه شده است.

در این مجموعه کلیه ی تکنیک ها و ترفندهای فتوشاپ به همراه تکنیک ها و موارد طراحی برای چاپ ، شیت بندی ، لیتوگرافی و ... به طور کامل توضیح داده شده است .

امیدوارم از این مجموعه ی ارزشمند استفاده ی لازم را ببرید . منتظر آموزش های بعدی ما نیز باشید.

دوستان عزیز قیمت این مجموعه بسیار بالاتر از این قیمتیست که اکنون برای آن در نظر گرفته شده است . ولی از آنجایی که دغدغه ی  اصلی ما آموزش جوانان و نوجوانان است به همین منظور برای این مجموعه قیمتی در نظر گرفتیم که همه ی نوجوانان و جوانان عزیز کشورمان به راحتی بتوانند این مجموعه را تهیه نمایند.

کلیه ی مباحث آموزشی در این مجموعه با زبانی ساده و قابل فهم کاملا توضیح داده شده ، به شکلی که برای اشخاص مختلف ، با هر سنی و با هر سطح سوادی کاملا قابل فهم می باشد.


نگارش و ساخت آموزش : گیلاناگرافیک | گیلان گرافیک

ورود به صفحه دانلود