تقویم دیواری لایه باز زیبا ، طراحی شده برای شرکت ، فروشگاه ، آموزشگاه و تعمیرگاه های موبایل . در سایز استاندارد 35 در 50 سانتیمتر (قابل چاپ با دستگاه های افست جی تی او ، دو ورق و چهار ورق "بدون پرتی")  با رزولیشن 300dpi  با مد رنگ cmyk  ، کلیه ی اجزای طرح لایه باز می باشد و شما می توانید به راحتی تمامی اجزای آن را در فتوشاپ ویرایش کنید. (تعویض عکس ها،تعویض فونت ها و ویرایش نوشته ها، تغییر رنگ تمامی اجزای طرح و ... ) .

جهت مشاهده مابقی توضیحات و اسکرین شات محصول بر روی دگمه توضیحات بیشتر کلیک کنید

تقویم لایه باز1396 | 001
تقویم لایه باز1396 | 001تقویم دیواری لایه باز1396 طراحی شده برای شرکت ، فروشگاه ، آموزشگاه و تعمیرگاه های موبایل
توضیحات بیشتر
قیمت : 5000 تومان

آموزش فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

آموزش تصویری فتوشاپ به زبان فارسی
از سری آموزش های گیلاناگرافیک
با عنوان
فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار


مدت هاست قول این مجموعه را به کاربرانمان داده بودیم ، بالاخره پس از ماه ها تلاش نگارش و آماده سازی این مجموعه ی ارزشمند به پایان رسید.

همانطور که کاربران محترم گیلانا گرافیک در جریان هستند، نگارش این مجموعه ماه ها به طول انجامید. این مجموعه با هدف آموزش و آماده سازی جوانان برای بازارکار تهیه شده است.

در این مجموعه کلیه ی تکنیک ها و ترفندهای فتوشاپ به همراه تکنیک ها و موارد طراحی برای چاپ ، شیت بندی ، لیتوگرافی و ... به طور کامل توضیح داده شده است .

امیدوارم از این مجموعه ی ارزشمند استفاده ی لازم را ببرید . منتظر آموزش های بعدی ما نیز باشید.

دوستان عزیز قیمت این مجموعه بسیار بالاتر از این قیمتیست که اکنون برای آن در نظر گرفته شده است . ولی از آنجایی که دغدغه ی  اصلی ما آموزش جوانان و نوجوانان است به همین منظور برای این مجموعه قیمتی در نظر گرفتیم که همه ی نوجوانان و جوانان عزیز کشورمان به راحتی بتوانند این مجموعه را تهیه نمایند.

کلیه ی مباحث آموزشی در این مجموعه با زبانی ساده و قابل فهم کاملا توضیح داده شده ، به شکلی که برای اشخاص مختلف ، با هر سنی و با هر سطح سوادی کاملا قابل فهم می باشد.


نگارش و ساخت آموزش : گیلاناگرافیک | گیلان گرافیک

ورود به صفحه دانلود