یک آموزش ویدئویی از فتوشاپ ، با عنوان آموزش روتوش تصاویر برای شما آماده کرده ایم. در این آموزش یکی از بهترین روش ها جهت روتوش تصاویر را می آموزید. این آموزش از سری آموزش های فتوشاپ گیلانا گرافیک می باشد که هم اکنون می توانید آن را در دو فرمت swf (فلش) و html از سایت گیلاناگرافیک دانلود کنید.

جهت مشاهده ی اسکرین شات  ، بر روی دگمه ی توضیحات بیشتر کلیک کنید

فتوشاپ | روتوش تصاویر
فتوشاپ | روتوش تصاویریک آموزش ویدئویی از فتوشاپ ، با عنوان آموزش روتوش تصاویر برای شما آماده کرده ایم. در این آموزش یکی از بهترین روش ها جهت روتوش تصاویر را می آموزید. این آموزش از سری آموزش های فتوشاپ گیلانا گرافیک می باشد
توضیحات بیشتر
قیمت : 2000 تومان

آموزش فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

آموزش تصویری فتوشاپ به زبان فارسی
از سری آموزش های گیلاناگرافیک
با عنوان
فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار


مدت هاست قول این مجموعه را به کاربرانمان داده بودیم ، بالاخره پس از ماه ها تلاش نگارش و آماده سازی این مجموعه ی ارزشمند به پایان رسید.

همانطور که کاربران محترم گیلانا گرافیک در جریان هستند، نگارش این مجموعه ماه ها به طول انجامید. این مجموعه با هدف آموزش و آماده سازی جوانان برای بازارکار تهیه شده است.

در این مجموعه کلیه ی تکنیک ها و ترفندهای فتوشاپ به همراه تکنیک ها و موارد طراحی برای چاپ ، شیت بندی ، لیتوگرافی و ... به طور کامل توضیح داده شده است .

امیدوارم از این مجموعه ی ارزشمند استفاده ی لازم را ببرید . منتظر آموزش های بعدی ما نیز باشید.

دوستان عزیز قیمت این مجموعه بسیار بالاتر از این قیمتیست که اکنون برای آن در نظر گرفته شده است . ولی از آنجایی که دغدغه ی  اصلی ما آموزش جوانان و نوجوانان است به همین منظور برای این مجموعه قیمتی در نظر گرفتیم که همه ی نوجوانان و جوانان عزیز کشورمان به راحتی بتوانند این مجموعه را تهیه نمایند.

کلیه ی مباحث آموزشی در این مجموعه با زبانی ساده و قابل فهم کاملا توضیح داده شده ، به شکلی که برای اشخاص مختلف ، با هر سنی و با هر سطح سوادی کاملا قابل فهم می باشد.


نگارش و ساخت آموزش : گیلاناگرافیک | گیلان گرافیک

ورود به صفحه دانلود