رتوش حرفه ای یک پرتره در 15 دقیقه

بیش از 100 دقیقه آموزش ویدئویی فتوشاپ در 12 ویدئو برای شما آماده شده، در این ویدئو تکنیک های رتوش حرفه ای تصاویر آموزش داده شده است . هر چند این ویدئوها به زبان انگلیسی است ، ولی آموزش های آن کاملا قابل فهم است . با نگاه کردن فیلم ها به راحتی تکنیک های تدریس داده شده را فرا خواهید گرفت .


این مجموعه توسط شرکت کلبی تولید شده ، این شرکت از برترین شرکت ها در زمینه ی آموزش فتوشاپ در جهان می باشد.

جهت مشاهده ی اسکرین شات و ادامه ی توضیحات بر روی دگمه ی توضیحات بیشتر کلیک کنید

رتوش حرفه ای عکس درفتوشاپ
رتوش حرفه ای عکس درفتوشاپمجموعه ی آموزش ویدئویی فتوشاپ در 12 قسمت از شرکت کلبی.آموزش رتوش تصاویر.رتوش حرفه ای یک پرتره در 15 دقیقه
توضیحات بیشتر
قیمت : 5000 تومان

آموزش فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

آموزش تصویری فتوشاپ به زبان فارسی
از سری آموزش های گیلاناگرافیک
با عنوان
فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار


مدت هاست قول این مجموعه را به کاربرانمان داده بودیم ، بالاخره پس از ماه ها تلاش نگارش و آماده سازی این مجموعه ی ارزشمند به پایان رسید.

همانطور که کاربران محترم گیلانا گرافیک در جریان هستند، نگارش این مجموعه ماه ها به طول انجامید. این مجموعه با هدف آموزش و آماده سازی جوانان برای بازارکار تهیه شده است.

در این مجموعه کلیه ی تکنیک ها و ترفندهای فتوشاپ به همراه تکنیک ها و موارد طراحی برای چاپ ، شیت بندی ، لیتوگرافی و ... به طور کامل توضیح داده شده است .

امیدوارم از این مجموعه ی ارزشمند استفاده ی لازم را ببرید . منتظر آموزش های بعدی ما نیز باشید.

دوستان عزیز قیمت این مجموعه بسیار بالاتر از این قیمتیست که اکنون برای آن در نظر گرفته شده است . ولی از آنجایی که دغدغه ی  اصلی ما آموزش جوانان و نوجوانان است به همین منظور برای این مجموعه قیمتی در نظر گرفتیم که همه ی نوجوانان و جوانان عزیز کشورمان به راحتی بتوانند این مجموعه را تهیه نمایند.

کلیه ی مباحث آموزشی در این مجموعه با زبانی ساده و قابل فهم کاملا توضیح داده شده ، به شکلی که برای اشخاص مختلف ، با هر سنی و با هر سطح سوادی کاملا قابل فهم می باشد.


نگارش و ساخت آموزش : گیلاناگرافیک | گیلان گرافیک

ورود به صفحه دانلود