نمایش چرخ و فلکی تصاویر

ماژول نمایش چرخ و فلکی تصاویر گیلاناگرافیک ، ماژولی زیبا و کاربردی می باشد که شما می توانید به وسیله ی آن تصاویر خود را به شکل زیبایی در سایت نمایش دهید. شما حتی می توانید بنرهای تبلیغاتی خود را نیز به کمک این ماژول به شکلی زیبا در سایت با سه حالت نمایش متفاوت به نمایش بگذارید.


این ماژول رسپانسیو بوده و در تمامی مانیتورها بخوبی نمایش داده می شود.(پی سی،لپ تاپ،تب لت،موبایل)

جهت مشاهده ی ادامه ی توضیحات،اسکرین شات و دموی آنلاین،بر روی دگمه ی توضیحات بیشتر کلیک کنید.

نمایش چرخ و فلکی تصاویر
نمایش چرخ و فلکی تصاویر ماژولی زیبا و کاربردی می باشد که شما می توانید به وسیله ی آن تصاویر خود را به شکل زیبایی در سایت نمایش دهید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 3000 تومان

آموزش فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

آموزش تصویری فتوشاپ به زبان فارسی
از سری آموزش های گیلاناگرافیک
با عنوان
فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار


مدت هاست قول این مجموعه را به کاربرانمان داده بودیم ، بالاخره پس از ماه ها تلاش نگارش و آماده سازی این مجموعه ی ارزشمند به پایان رسید.

همانطور که کاربران محترم گیلانا گرافیک در جریان هستند، نگارش این مجموعه ماه ها به طول انجامید. این مجموعه با هدف آموزش و آماده سازی جوانان برای بازارکار تهیه شده است.

در این مجموعه کلیه ی تکنیک ها و ترفندهای فتوشاپ به همراه تکنیک ها و موارد طراحی برای چاپ ، شیت بندی ، لیتوگرافی و ... به طور کامل توضیح داده شده است .

امیدوارم از این مجموعه ی ارزشمند استفاده ی لازم را ببرید . منتظر آموزش های بعدی ما نیز باشید.

دوستان عزیز قیمت این مجموعه بسیار بالاتر از این قیمتیست که اکنون برای آن در نظر گرفته شده است . ولی از آنجایی که دغدغه ی  اصلی ما آموزش جوانان و نوجوانان است به همین منظور برای این مجموعه قیمتی در نظر گرفتیم که همه ی نوجوانان و جوانان عزیز کشورمان به راحتی بتوانند این مجموعه را تهیه نمایند.

کلیه ی مباحث آموزشی در این مجموعه با زبانی ساده و قابل فهم کاملا توضیح داده شده ، به شکلی که برای اشخاص مختلف ، با هر سنی و با هر سطح سوادی کاملا قابل فهم می باشد.


نگارش و ساخت آموزش : گیلاناگرافیک | گیلان گرافیک

ورود به صفحه دانلود