قالب کلینیک جوملا3

قالب gilana_clinic قالبی شیک و زیبا است که برای سایت های بیمارستانی درمانگاه ها ، فروشگاه های لوازم پزشکی ، داروخانه ها و ... طراحی شده،در این قالب 19 موقعیت ماژول تعبیه شده که باعث می شود از این قالب بتوانید برای هر سایتی استفاده کنید.سایت های شخصی،شرکتی و ...


این قالب کاملا رسپانسیو (واکنشگرا) می باشد و در تمامی مانیتورها قابل نمایش است . این قالب براحتی در پی سی،لپ تاپ،تب لت و گوشی های موبایل نمایش داده می شود.

جهت مشاهده ی ادامه ی توضیحات،اسکرین شات و دموی آنلاین،بر روی دگمه ی توضیحات بیشتر کلیک کنید.

قالب کلینیک جوملا 3
قالب کلینیک جوملا 3قالب gilana_clinic قالبی شیک و زیبا است که برای سایت های بیمارستانی درمانگاه ها ، فروشگاه های لوازم پزشکی ، داروخانه ها و ... طراحی شده،در این قالب 19 موقعیت ماژول تعبیه شده که باعث می شود از این قالب بتوانید برای هر سایتی استفاده کنید.سایت های شخصی،شرکتی و ...
توضیحات بیشتر
قیمت : 4000 تومان

آموزش فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

آموزش تصویری فتوشاپ به زبان فارسی
از سری آموزش های گیلاناگرافیک
با عنوان
فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار


مدت هاست قول این مجموعه را به کاربرانمان داده بودیم ، بالاخره پس از ماه ها تلاش نگارش و آماده سازی این مجموعه ی ارزشمند به پایان رسید.

همانطور که کاربران محترم گیلانا گرافیک در جریان هستند، نگارش این مجموعه ماه ها به طول انجامید. این مجموعه با هدف آموزش و آماده سازی جوانان برای بازارکار تهیه شده است.

در این مجموعه کلیه ی تکنیک ها و ترفندهای فتوشاپ به همراه تکنیک ها و موارد طراحی برای چاپ ، شیت بندی ، لیتوگرافی و ... به طور کامل توضیح داده شده است .

امیدوارم از این مجموعه ی ارزشمند استفاده ی لازم را ببرید . منتظر آموزش های بعدی ما نیز باشید.

دوستان عزیز قیمت این مجموعه بسیار بالاتر از این قیمتیست که اکنون برای آن در نظر گرفته شده است . ولی از آنجایی که دغدغه ی  اصلی ما آموزش جوانان و نوجوانان است به همین منظور برای این مجموعه قیمتی در نظر گرفتیم که همه ی نوجوانان و جوانان عزیز کشورمان به راحتی بتوانند این مجموعه را تهیه نمایند.

کلیه ی مباحث آموزشی در این مجموعه با زبانی ساده و قابل فهم کاملا توضیح داده شده ، به شکلی که برای اشخاص مختلف ، با هر سنی و با هر سطح سوادی کاملا قابل فهم می باشد.


نگارش و ساخت آموزش : گیلاناگرافیک | گیلان گرافیک

ورود به صفحه دانلود