روزنامه لایه باز

مجموعه لایه باز قالب آماده روزنامه با فرمت ایندیزاین | همراه با پیش نمایش | فرمت INDD & IDML & INX & JPG

در این مجموعه شاهد قالب آماده صفحات روزنامه می باشید که هم اکنون می توانید این مجموعه را که شامل یک روزنامه 16 صفحه ای،یک روزنامه 4 صفحه ای و یک روزنامه 8 صفحه ای می باشد ، با فرمت های INDD و IDML و INX و JPG  از گیلانا گرافیک دریافت نمایید.


شما براحتی می توانید صفحات این روزنامه ها را به دلخواه در نرم افزار ایندیزاین ویرایش نمایید.

جهت مشاهده ی اسکرین شات محصول بر روی دگمه ی توضیحات بیشتر کلیک کنید

مجموعه قالب آماده روزنامه با فرمت ایندیزاین
مجموعه قالب آماده روزنامه با فرمت ایندیزاینهم اکنون می توانید این مجموعه را که شامل یک روزنامه 16 صفحه ای،یک روزنامه 4 صفحه ای و یک روزنامه 8 صفحه ای می باشد ، با فرمت های INDD و IDML و INX و JPG از گیلانا گرافیک دریافت نمایید.
توضیحات بیشتر
قیمت : 5000 تومان

آموزش فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار

آموزش تصویری فتوشاپ به زبان فارسی
از سری آموزش های گیلاناگرافیک
با عنوان
فتوشاپ ، از آموزش تا بازار کار


مدت هاست قول این مجموعه را به کاربرانمان داده بودیم ، بالاخره پس از ماه ها تلاش نگارش و آماده سازی این مجموعه ی ارزشمند به پایان رسید.

همانطور که کاربران محترم گیلانا گرافیک در جریان هستند، نگارش این مجموعه ماه ها به طول انجامید. این مجموعه با هدف آموزش و آماده سازی جوانان برای بازارکار تهیه شده است.

در این مجموعه کلیه ی تکنیک ها و ترفندهای فتوشاپ به همراه تکنیک ها و موارد طراحی برای چاپ ، شیت بندی ، لیتوگرافی و ... به طور کامل توضیح داده شده است .

امیدوارم از این مجموعه ی ارزشمند استفاده ی لازم را ببرید . منتظر آموزش های بعدی ما نیز باشید.

دوستان عزیز قیمت این مجموعه بسیار بالاتر از این قیمتیست که اکنون برای آن در نظر گرفته شده است . ولی از آنجایی که دغدغه ی  اصلی ما آموزش جوانان و نوجوانان است به همین منظور برای این مجموعه قیمتی در نظر گرفتیم که همه ی نوجوانان و جوانان عزیز کشورمان به راحتی بتوانند این مجموعه را تهیه نمایند.

کلیه ی مباحث آموزشی در این مجموعه با زبانی ساده و قابل فهم کاملا توضیح داده شده ، به شکلی که برای اشخاص مختلف ، با هر سنی و با هر سطح سوادی کاملا قابل فهم می باشد.


نگارش و ساخت آموزش : گیلاناگرافیک | گیلان گرافیک

ورود به صفحه دانلود